O nas

Dotcom River

Dotcom River od 2008r. realizuje indywidualne projekty dla firm z Polski i zagranicy. Tworzymy aplikacje internetowe, intranetowe oraz mobilne, przy zastosowaniu najnowszych technologii i uwzględnieniu aktualnych trendów konsumenckich. Nasze aplikacje usprawniły działania polskich i niemieckich sklepów internetowych, usług płatniczych i pocztowych, urzędów certyfikacji, jak i agencji interaktywnych.

Jako Internet Software House, każdy projekt realizujemy od postaw – analizujemy, planujemy, testujemy, wdrażamy i integrujemy. Całości przyświeca jedna misja – stworzenie niezawodnego i elastycznego rozwiązania, które mnożąc zyski, pozwoli klientowi spać spokojnie i będzie łatwe do dalszej rozbudowy, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Dlaczego my

Aplikacje webowe to nasza specjalizacja od lat

eksperci eCommerce Naszą domeną są zaawansowane rozwiązania internetowe, zwłaszcza wykorzystujące API Google AdWords i API Facebook w celu usprawnienia działań w obrębie marketingu internetowego i szeroko rozumianego eCommerce. Wiedzą o rynku eCommerce dzielimy się w wydawanym regularnie raporcie eHandel Polska, który jest współredagowany przez cenionych specjalistów z branży i zawiera zarówno aktualne dane statystyczne, jak i analizy i wywiady obrazujące bieżący stan polskiego rynku eCommerce.

Dostarczamy optymalne rozwiązania

optymalne rozwiązania Nie ograniczamy naszych działań do wykonywania zamówionego oprogramowania, ale staramy się zrozumieć biznes, aby znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie.

Zabezpieczamy Twoją inwestycję

bezpieczeństwo inwestycji Stosujemy Scrum, dzięki czemu tworzona aplikacja może być uruchamiana i odbierana etapami, co zapewnia bezpieczeństwo kierunku rozwoju aplikacji i pozwala na elastyczne dostosowywanie priorytetów oraz zakresu projektu.

Jakość jest naszym najwyższym nakazem

jakość Nigdy nie zgadzamy się na kompromis jeśli w jego efekcie miałaby ucierpieć jakość naszej pracy i wiemy w jaki sposób należy o nią zadbać.

Znamy nasze możliwości i tego się trzymamy

rozsądek Podejmujemy się tylko tych zadań, które leżą w zakresie naszych możliwości i nigdy nie bierzemy na siebie ryzyka, które mogłoby przynieść szkodę naszemu klientowi.

Nasze produkty są cenione na rynku

cenione produkty Nasze autorskie oprogramowanie Buily Product Ads zostało ocenione przez polskich ekspertów i inwestorów jako najbardziej innowacyjny projekt w biznesie, w ramach konkursu "Biznes na 5 milionów", organizowanego przez BBI Seed Fund i Puls Biznesu. Z samego produktu korzysta już ponad 200 sklepów w Polsce i jest on przez nas stale rozwijany i optymalizowany pod kątem potrzeb zarówno małych, jak i największych serwisów eCommerce.

Mamy otwarte umysły i świeże spojrzenie

otwarte umysły Pomimo dużego doświadczenia nigdy nie popadamy w rutynę i naszą ambicją jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz poznawanie najnowszych osiągnięć technicznych.

Jesteśmy dostępni i mobilni

dostępni Kontakt z nami jest prostszy niż myślisz. Odległość nie jest dla nas przeszkodą, aby zorganizować spotkanie, zarówno w Polsce jak i krajach europejskich.

Wybrani klienci Dotcom River